RSS
 

Premiera!

21 paź

To już dziś – 21 października, w Dniu Bez Skarpetek – w księgarniach pojawiła się moja najnowsza książka. Znajdziecie ją w Empikach, Matrasach, w księgarniach internetowych oraz w małych, sympatycznych księgarenkach wciśniętych między banki i biura podróży, na rogu dobrze znanych Wam ulic. Jeśli możecie, kupujcie książki właśnie tam – przecież wszyscy chcemy, żeby te niewielkie, a urokliwie staroświeckie sklepy przetrwały.

Na Facebooku trwa właśnie ostatni z konkursów promocyjnych – zapraszam do udziału. Tych, którzy nie mają konta na FB, także zachęcam – wystarczy wymyślić nazwę dnia, który chętnie byście zobaczyli w „kalendarzu świąt nietypowych” (ale nie może to być dzień, który już istnieje. Jest na przykład Dzień Pocałunku, Dzień Przytulania – trzeba wyguglować, czy Wasz pomysł jest na pewno Wasz). Propozycje należy przysyłać na mój adres mailowy.

Konkurs trwa tylko do północy. A jeśli jest za późno i nie zdążysz przesłać odpowiedzi, nie trać nadziei (i czujności), ponieważ już niedługo ogłoszę konkurs listopadowy, w którym oprócz książek nagrodami będą dwie urocze dekupażowe niespodzianki!

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Literatura

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz